Kombi seçiminde uzman ve yetkili firmalardan destek alınarak ürün kapasitesi, montaj yeri-konumu, tesisat bağlantıları, satış sonrası için bölgedeki yetkili servis durumu konularına dikkat edilmelidir.

Doğalgaz proje ve tesisat uygulamaları İl genelindeki gaz dağıtım kuruluşundan yetkili bayiler ve mühendisler tarafından yapılarak gaz dağıtım kuruluşu mühendisi gözetiminde gaz uygunluk belgesi verilmektedir.

Firmamız su kaçağı tespiti sırasında son teknoloji ürünleri kullanmaktadır. Herhangi bir yıkım döküm olmadan su kaçağını hızlı bir biçimde tespit edebilmekteyiz. Şayet kaçak varsa, sadece o noktayı lokal olarak kırıp onarım işlemlerini gerçekleştiririz.  

Boruların patlamasının birçok sebebi bulunmaktadır. Bunlardan en önemlileri ise tesisatın yanlış döşenmesi, boruların kalitesiz malzemelerden yapılması, ev tesisatının eski olması ve rutubettir.

Peteğin havasını almak için bir purjör anahtarı veya düz tornavida edinin. – Kalorifer peteğinin üst kısmında bulunan purjör vidasını purjör anahtarı veya düz tornavida ile gevşetin. – Gevşetme sırasında su geldiğinde etrafa su sıçramaması için bir kova veya kabı purjör vidasının tam altında tutun. – Su gelene kadar peteğin havasını almaya devam edin. – Su gelmesi halinde peteğin purjör vidasını düzgün bir şekilde sıkın.   Bu işlemleri sırası ile gerçekleştirdiğinizde peteğinizin havasını almış olursunuz.   Peteklerin havasını aldığımız halde ısınma problemi devam ediyorsa kalorifer peteğinde balçıklanma gibi bir sorun olabilir. Peteklerin gözeneklerinin tıkanmasına yol açan balçıklanma, peteklerin havasının alınmasına rağmen ısınma problemine yol açar. Bu gibi durumlarda firmamıza ulaşarak petek temizliğinizi yaptırabilirsiniz.