Hakkımızda

Mühendislik ve tesisat konularındaki çalışmalarına; alanında deneyimli tesisatçılarıyla devam etmektedir. Firmamızın esas çalışma alanı, kalorifer tesisatı, doğalgaz tesisatı ve sıhhi tesisat olan şirketimiz,  iklimlendirme,  havalandırma işlerinde de projelendirme ve işi meydana getirme çalışmaları yapmaktadır. Şirketimiz ustalarının tamamı İGDAŞ’ tarafından verilen kurs sonucunda “Yetkili Tesisatçı” belgelerine sahiptirler. Aynı şekilde proje takibi, iş takibi, gaz açılması ve tesisatın eksiksiz teslim edilmesi konusuyla ilgilenen İGDAŞ yetki belgeli “Yetkili Mühendisine” de sahiptir.Firmamız İGDAŞ tarafından “Firma Yetki No : 11819 ”  ile belirtilmiştir.

Yaptığımız çalışmaların projeleri İGDAŞ arşivinde sürekli olarak tutulmaktadır. Bu da dosya takibini ve gaz açma işlemini gerçekleştirmeyi kolaylaştırmaktadır. Abonenin arzu ettiği zamana göre İGDAŞ’tan alınan gaz randevusu ile istenilen zamanda gaz açma gerçekleştirilmektedir.

Yapılan mühendislik hesaplarının, ustalarımızın tecrübesiyle birleşmesiyle, daima en iyiyi hedefleyen bir şirket politikası sonucu doğmuştur. Yaptığımız çalışmaların bizim geleceğimiz olduğu, bu işleyişin en önemli esasıdır.

Vizyon
Her türlü yapıda (Otel, Fabrika, Konut, Villa) ısıtma, soğutma, havalandırma, doğalgaz, güneş enerjisi ve tüm konfor tesisatları Eynur Mühendislik' in uzmanlık konusudur.

İlkemiz
Birinci ve en önemli ilkemiz; müşteri memnuniyetidir. Bu ilkemiz doğrultusunda “Müşteri Kaybetmektense Para Kaybetmeyi Tercih Ederim.” felsefesini benimsemiş ve yatırımlarımızı bu doğrultuda gerçekleştirmekteyiz.

Hedefimiz
Isıtma, doğalgaz, soğutma, havalandırma, güneş enerjisi gibi mekanik tesisat taahhüt ve malzeme temini konularında kaliteden ödün vermeden ülkemizin sayılı firmaları arasında yer almaktır. Bu hedefe ulaşabilmek içinde “İnsan ve Teknoloji” konularında sürekli yatırım yapmaktayız.

Hakkımızda