Amacımız binalarda ve endüstriyel projelerde kullanılan yüksek kaliteli modern tesisat ekipmanlarını, aynı yüksek kaliteye sahip,

1. Projelendirme ve satış,
2. İşletmeye alma ve servis,
3. Geliştirme ve eğitim,
4. Danışmanlık ve taahhüt,

hizmetleri ile "Ekonomik ve Güvenilir" bir şekilde kullanıma sunmaktır. Ürün programlarımızın fonksiyonu ve kalitesi ile birbirine uyumlu değişik ürün grupları ile desteklenmiş ve firmamızın müşterilerine sistem bazında, satış, servis ve garanti hizmetleri sunabilecek konuma getirmiştir.

Hizmet programımız dinamik, yaşayan bir programdır. Ürünlerimiz fonksiyon ve kullanım özellikleri itibari ile sürekli gelişim içindedir.

Satış, montaj, devreye alma ve satış sonrası servis imkânları ile ilgili problemlerinizi bizimle çözmenizi diler, kısa süre içerisinde en etkili servis hizmetini vereceğimizi garanti ederiz.

Eynur Mühendislik tecrübesi ve özel eğitimlerden geçmiş, uzman personel ve mühendislerinin güvencesi ile sizlere, Türkiye ‘mizin modern tesisat sistemlerinin projelendirebilen, uygulayabilen ve kullanabilen daha verimli bir ülke olabileceğine yürekten inanıyoruz.

Kısaca Hizmetlerimiz;

»   Doğalgaz Tesisatı
»   Kalorifer Tesisatı
»   Isıtma Tesisatı
»   Buhar Tesisatı
»   Yangın Tesisatı
»   Klima
»   Havalandırma
»   Mühendislik Hizmetleri
»   Su Tesisatı